Hotel Ossa – oferta zewnętrzna

0
3452
hotel ossa

O wysokim poziomie hotelu nie decydują wyłącznie pokoje hotelowe i ich wystrój. O tym, czy warto w danym miejscu spędzić urlop decyduje również to, jak bogatą ofertę „zewnętrzną” ma konkretny punkt. Hotel Ossa należy z pewnością do grona tych hoteli, których atrakcje to nie tylko wnętrze, ale też wszystko, co znajduje się dookoła.

Ossa dla dzieci

Niedaleko hotelu znajduje się przepiękne, dziecięce miasteczko Ossa Kids. Znajduje się tutaj mnóstwo różnych atrakcji, przeznaczonych dla naszych najmłodszych Gości. Można tu znaleźć przepiękne baseny, plażę, a nawet nadmuchiwany zamek.

Boiska i korty tenisowe

Wielofunkcyjne boiska do gier zespołowych to nie tylko domena wewnętrznych struktur hotelu. Znajdują się one również i w jego okolicach. Warto dodać, że również i dla pasjonatów tenisa znajdzie się coś ciekawego. W skład kompleksu hotelowego wchodzi również kilka kortów tenisowych o wymiarach takich samych, jak na światowych turniejach.

Nordic Walking

Tuż przy hotelu funkcjonuje również centrum Nordic Walking. Pracują tu specjaliści, którzy nie tylko wypożyczą Państwu odpowiedni sprzęt, ale też – pomogą nauczyć się tej specyficznej sztuki spacerowania na długich dystansach.

Grill

Tuż obok hotelu znajduje się miejsce do grillowania. Jeśli więc kochacie Państwo wypoczynek w towarzystwie znajomych, połączony z degustacją smacznych, regionalnych kiełbasek, koniecznie zajrzyjcie do nas. Znajdą tu Państwo wszystko co potrzebne, by rozpalić grilla i przyrządzić kiełbaski.

Sporty wodne

Na koniec chcemy pochwalić się naszym centrum sportów wodnych. Dostosowaliśmy leżący nieopodal hotelu staw do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. U nas popływają Państwo na rowerach i skuterach wodnych, a także – zasmakują uroków pływania łodzią.

Otoczenie hotelu Ossa jest dopasowane do oczekiwań każdego Klienta. Nie ważne, czy szukasz miejsca do aktywnego wypoczynku, czy też oczekujesz spokoju i ciszy. Hotel Ossa gwarantuje szereg rozrywek, dopasowanych do konkretnych pór roku. U nas nie będziesz się nudzić.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ