Narty Salomon – przegląd popularnych modeli

0
1796
Narty Salomon – przegląd popularnych modeli

Narty Salomon należą do najchętniej wybieranych niemal we wszystkich kategoriach. Często są też nagradzane w testach, co stanowi potwierdzenie ich doskonałej jakości oraz parametrów. Zastanawiasz się, czym wyróżniają się najpopularniejsze modele? Sprawdź nasze zestawienie i dowiedz się, który będzie najlepszy dla Ciebie!

  1. Salomon XDR 80 Ti

Nagrodzony w World Ski Test 2017 i 2018 model jest nie tylko jedną z najlepszych propozycji marki, ale również jedną z najbardziej wszechstronnych. To uniwersalne narty All Mountain, w których z radością spędzisz na stoku cały dzień. Narty Salomon XDR 80 Ti mają bardzo solidną konstrukcję, która zapewnia im pożądaną wytrzymałość, a także odpowiednią moc. Pozostają niezwykle sprawne zarówno na twardym śniegu, jak i w puchu, oferując świetną zwrotność i dynamikę jazdy. Jednocześnie z tymi deskami na nogach nigdy nie stracisz kontroli – wszystko dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu i zastosowanym technologiom produkcji.

salomon

Źródło: https://www.nartywarszawa.pl/oferta/narty/salomon.html

  1. Salomon S/Max Blast

Dużą popularnością cieszą się również narty Salomon z serii S/Max. Wszystkie modele są chętnie wybierane i niezwykle sprawne, jednak to wersja oznaczona symbolem Blast należy do najbardziej cenionych. To model, który jest kontynuacją znanej i lubianej serii X-Max. Deski idealnie sprawdzają się do dynamicznej, szybkiej jazdy. Świetnie wchodzą w zakręty, ale wybaczają też drobne błędy w technice. Dobrze sprawdzają się na każdym podłożu i dają dużo przyjemności z szusowania. Są idealne dla zaawansowanych i wymagających narciarzy, którzy lubią bawić się na stoku. Z tymi nartami na nogach nie zmęczysz się jednak nawet podczas całego dnia zjazdów. Narty S/Max Blast występują też w nowej odsłonie na 2020 rok. W tej wersji są jeszcze bardziej dopracowane niż w poprzednich latach. 

  1. Salomon S/Max 8

Kolejny przedstawiciel linii S/Max jest bardziej wszechstronny, ale przeznaczony dla mniej zaawansowanych narciarzy. Łatwy w prowadzeniu, lekki model idealnie sprawdza się na trasach i pomaga w wypracowaniu bezbłędnej techniki. Jazda w tych nartach to prawdziwa przyjemność, co potwierdzają ich liczni użytkownicy i wielbiciele. Doskonale trzymają krawędź dzięki technologii Edge Amplifier, a precyzyjna kontrola toru ruchu możliwa jest przy znacznie mniejszym wysiłku. Z nartami Salomon S/Max 8 szybko poczujesz się pewnie na śniegu, nawet jeśli Twoje umiejętności nie są powalające.

  1. Salomon S/Race Pro

Model S/Race Pro to najmocniejsza propozycja z serii nart dla najbardziej zaawansowanych, poszukujących wrażeń narciarzy. To model dla miłośników szybkości i adrenaliny, który wyróżnia szybkość, zwrotność i świetne trzymanie krawędzi. Łącząc cechy nart slalomowych i gigantowych, mają krótki profil skrętu i pozwalają na dobrą kontrolę. Są idealne dla uczestników amatorskich zawodów i wszystkich tych, którzy reprezentują bardzo wysoki poziom techniczny. Wzorowane na najlepszych modelach wyczynowych są niezawodne i niezwykle skuteczne na każdej trasie.

  1. Salomon QST Lux JR

W zestawieniu nie mogło zabraknąć nart freeride’owych, których powstania prekursorem jest właśnie marka Salomon. Linia QST przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy lubią odkrywać nowe trasy, a model QST Lux JR to najlepszy wybór dla dzieci, które zdążyły połknąć już bakcyla narciarskiego. Idealnie wyprofilowane i lekkie deski nadają się do jazdy w każdym terenie – w tym po świeżym puchu. Łatwo również nimi manewrować – poradzą sobie z tym nawet mali narciarze, którzy nie ważą zbyt wiele. To idealny wybór dla żądnych przygód juniorów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ