Soczewki kontaktowe marki Acuvue

0
3397

Soczewki kontaktowe Acuvue to znana na całym świecie marka ceniona przez wszystkie osoby chcące w komfortowy sposób korygować swój wzrok. Marka, która od lat 80. XX wieku zmieniła oblicze branży okulistycznej, dzięki wprowadzeniu do użytku miękkich soczewek kontaktowych Acuvue.

Wprowadzone najpierw na rynek amerykański, a potem brytyjski, miękkie soczewki okazały się idealnym rozwiązaniem. Można je bowiem było wyrzucić po określonym czasie użytkowania. Znacznie zwiększyły także komfort widzenia użytkowników. Specjalny materiał silikonowo-żelowy wprowadzony do produkcji w kolejnym, XXI wieku i zastosowany do tworzenia soczewek nie powoduje bowiem uczucia wysuszenia i pieczenia oka. Soczewka płynnie przesuwa się po powierzchni oka, umożliwiając widzenia pod wszystkimi kątami. Kolejną innowacją wprowadzoną dzięki marce Acuvue było zastosowanie także już w XXI wieku soczewek kontaktowych torycznych do korygowania astygmatyzmu, co do tej pory było niemożliwe, ze względu na najczęściej występujące połączenie tej wady wzroku z innymi.

Soczewki kontaktowe Acuvue to dzisiaj produkty pozwalające skorygować komfortowo w zasadzie każdą wadę wzroku. Bez problemu mogą być używane zarówno przez osoby z krótkowzrocznością, jak i dalekowzrocznością, astygmatyzmem czy prezbiopią występującą w miarę osiągania starszego wieku i nadmiernym wytężaniem wzroku na co dzień. W sprzedaży znajdują się także soczewki kontaktowe dla prawdziwych elegantek, tzw. soczewki akcentujące, pozwalające w efektowny sposób podkreślić kolor i naturalną urodę oczu. Soczewki kontaktowe Acuvue to rozwiązanie wybierane przez wszystkich użytkowników, którzy nie chcą ograniczać swoich możliwości na co dzień i mimo wady wzroku, pragną prowadzić aktywny tryb życia. Dzięki rodzajowi wykorzystanego do ich produkcji materiału, soczewki Acuvue pozwalają bowiem na aktywne uprawianie sportu, całodzienną pracę przy komputerze czy innego rodzaju wyzwania, jakie stawia przed nami codzienność.

Soczewki kontaktowe mogą być używane na zmianę z okularami lub wyłącznie do korygowania wady wzroku, a do ich głównych zalet poza wygodą należą także: brak możliwości zaparowania lub zachlapania szkieł w różnych warunkach pogodowych; możliwość swobodnego używania okularów przeciwsłonecznych czy wykonywania i noszenia makijażu; brak dodatkowego poczucia dyskomfortu spowodowanego obcieraniem przez okulary nosa czy uszu; możliwość swobodnego widzenia pod różnymi kątami i w dowolnym oświetleniu. Nic więc dziwnego, że soczewki kontaktowe Acuvue są codziennie wybierane przez miliony zadowolonych użytkowników – więcej informacji: https://www.acuvue.pl/uzytkowanie-pielegnacja-soczewek/noszenie-soczewek-kontaktowych/zakladanie-zdejmowanie

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ