Wielkanoc na Mazurach – przeżyj te Święta inaczej, niż dotychczas!

0
1744
Wielkanoc na Mazurach

Wydawać by się mogło, że przed chwilą obchodziliśmy Boże Narodzenie, a już Święta Wielkanocne zaczynają zbliżać się wielkimi krokami. To skłania do refleksji – cenny czas ucieka tak szybko. Dlatego warto poświęcić go w miarę możliwości swoim bliskim – na rozmowę, wspólne aktywności czy rodzinne posiłki. Wielkanoc to do tego świetna okazja, w końcu mamy kilka dni wolnego od pracy i związanych z nią obowiązków. A może by tak… w tym roku spędzić Święta Wielkanocne inaczej, niż dotychczas? Może by odciążyć siebie i rodzinę od gotowania, sprzątania i zmywania, a postawić na wspólny relaks w cichym, spokojnym zakątku przyrody? Czyż to nie brzmi kusząco?

Święta Wielkanocne na Mazurach, pośród lasów i jezior

Oderwij się od wielkomiejskiego zgiełku, spakuj bagaże i ruszaj w magiczne, otulone ciszą i błogim spokojem, otoczone mnóstwem jezior i lasów miejsce – na Mazury. Kraina Tysiąca Jezior to idealny punkt na wycieczki zarówno wiosną jak i latem, jesienią czy zimą. Podczas każdej z tych pór roku, zastaniesz Mazury w innej odsłonie i każda z nich może Cię zaskoczyć i zachwycić.

Mazury oddalone są około dwie godziny drogi samochodem z Warszawy i Gdańska – tylko tyle dzieli Cię od „ucieczki” z miasta na łono natury. Na szczególną uwagę zasługuje Ośrodek GAWRA położony nad samym jeziorem w Wiknie, który zapewnia swoim gościom pakiet różnego rodzaju atrakcji i wrażeń, ale także zasłużony wypoczynek w SPA. Ośrodek GAWRA przygotował również specjalne Pakiety Wielkanocne, dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić Wielkanoc nad malowniczym jeziorem Omulew.

Pakiety Wielkanocne w Ośrodku GAWRA na Mazurach

Ośrodek GAWRA oferuje dwa wyjątkowe Pakiety Wielkanocne. Pierwszy z nich to pakiet 3-dniowy od soboty do poniedziałku, zawierający między innymi 2 noclegi ze śniadaniami w formie stołu szwedzkiego, w tym tradycyjne Śniadanie Wielkanocne, 2 uroczyste Obiady Świąteczne, a także tradycyjny obiad przygotowany z mazurskich specjałów, kolacja w formie bufetu szwedzkiego oraz moc atrakcji takich jak ognisko z pieczeniem kiełbasek, ziemniaków i z grzańcem, mecz sportowy lub gry i zabawy, w zależności od pogody, wielkie szukanie upominków od zająca, nieograniczony dostęp do słodyczy, nielimitowany wstęp do strefy fitness, a także nielimitowane gry w bilard i tenisa stołowego, 2 godziny w Strefie Wellness&SPA. Dodatkowo dla chętnych również rodzinne warsztaty tworzenia palm wielkanocnych czy wspólne malowanie jajek.

Drugi z Pakietów Wielkanocnych, przeznaczony jest dla tych, którzy chcieliby nacieszyć się swoim wyjazdem na Mazury nieco dłużej, ponieważ trwa on aż 5 dni. Pakiet ten różni się od pierwszego liczbą noclegów, posiłków oraz godzin relaksu w strefie SPA. W tym pakiecie Goście Ośrodka GAWRA mają do wykorzystania aż 4 godziny relaksu i odnowy biologicznej. W ofercie Wellness&SPA znaleźć można m.in. saunę mokrą, biosaunę, Słoneczną Łączkę czy grotę solną. Sprawdź wielkanocny pakiet 5-dniowy i spędź Wielkanoc na Mazurach.

Taki sposób na spędzenie Świąt Wielkanocnych wydaje się idealnym rozwiązaniem dla wszystkich zapracowanych osób, które poszukują chwili dla siebie i swoich bliskich, by po prostu odetchnąć i móc cieszyć się swoją obecnością, wśród pięknych okoliczności przyrody.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ