Draggo House, wyjątkowy hostel w Krakowie

0
2531
Draggo House, wyjątkowy hostel w Krakowie

Z przyjemnością zapraszamy do urokliwego obiektu typu hostel Kraków, zlokalizowanego w Starym Mieście, nieopodal Rynku Głównego. Draggo House jest miejscem wyjątkowym, związanym bowiem z legendą o Smoku Wawelskim – najbardziej znaną, historyczną postacią o legendarnym charakterze. Nazwa hostelu wywodzi się od imienia najmłodszego potomka Smoka Wawelskiego, który opiekuje się hostelem, roztaczając nad nim aurę wyjątkowości. Doceniany przez gości, którzy chętnie wracają w progi Draggo Hostelu, nieustannie się rozwijamy, tworząc wygodne przestrzenie oraz praktyczne rozwiązania, podnoszące komfort Państwa wypoczynku w naszym obiekcie.

Co wyróżnia Draggo House Hostel Kraków?

Hostel Kraków Draggo House to miejsce, które zarówno z zewnątrz, jak w każdym ze swoich wnętrz emanuje krakowskim nastrojem. Lokalizacja, czyniąca z obiektu atrakcyjnie położoną bazę noclegową w centrum Krakowa, umożliwia swobodne poruszanie się po Starym Mieście bez konieczności używania transportu. Goście hostelu otrzymują wygodne karty, umożliwiające dostęp do hostelowych pomieszczeń. W hostelu Draggo House wyposażenie jest nowe i czyste, a powietrze świeże i przyjemne, zwłaszcza latem, gdy w zaciszu każdego pokoju można skorzystać z klimatyzatora. Hostel w Krakowie to miejsce, które często bywa zaniedbane, w przypadku Draggo House wrażenie jest odmienne. Nowoczesne wyposażenie pokoi, łazienek oraz części wspólnych idealnie współgra z czystością, jaka panuje w każdym z pomieszczeń. Pokoje wyposażone zostały w drewniane meble, dzięki którym jest przytulnie, termoaktywne materace o grubości 24 cm, dzięki którym jest wygodnie, stacje ładujące do urządzeń przenośnych przy każdym z łóżek, możliwość łączenia posłań, bezpłatne Wi-Fi, dzięki któremu można bez dodatkowych opłat być na bieżąco. Smart TV to również udogodnienie dla naszych gości. 

Draggo House i nowe możliwości

Aby komfort wypoczynku naszych gości był jeszcze większy, postanowiliśmy poszerzyć zakres działań Smoka Draggo, który zdecydował o otwarciu dla Państwa restauracji, w której będzie można spróbować znakomitych potraw wprost z przepiśnika po sławnym pradziadku naszego dragona. To jeszcze nie wszystko. Goście hostelowi oraz osoby, które nie korzystają z oferty noclegowej, będą mogły spędzić wieczór w naszym pubie, który zachęca do biesiadowania ofertą rzemieślniczych piw, powstałych według historycznej receptury. Hostel Kraków nie musi stanowić wyboru pomiędzy jakością oraz ceną. Draggo Hostel gwarantuje najwyższy poziom usług przy korzystnej, prosto określonej cenie oraz brak dodatkowych kosztów. W naszym hostelu nie zapłacą Państwo dodatkowo za ręczniki, pościel, suszarkę do włosów. Pyszne śniadania, które można spożyć w międzynarodowym towarzystwie to ogromne możliwości i zastrzyk pozytywnej energii.

draggo house

Hostel w Krakowie, który dba o swoich gości

W atrakcyjnej cenie noclegu, zawarta jest dla Państwa opieka koordynatora rezerwacji, który pomoże w każdej sytuacji. Można skorzystać z rezerwacji posiłków grupowych, uwzględniając dietę dla wegetarian lub alergików. Można poprosić o dokonanie rezerwacji wejścia do teatru, muzeum. Można zapytać o najłatwiejszą trasę, skorzystać z opinii o miejscach, które warto zobaczyć, a jeśli rezerwacja pobytu dotyczy grup powyżej dziesięciu osób, można nawet skorzystać z organizowanego przez nas transportu. Draggo House to hostel z klimatem, miejsce, które tętni życiem wielkiego miasta i pozwala poznać wszystkie jego uroki. Jeśli Kraków, to tylko z Drago House. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ