Luksusowe wakacje szyte na miarę

0
3293

Wakacje exclusive to wczasy na najwyższym poziomie, przygotowane w taki sposób, aby klienci nie mogli narzekać na żaden z elementów podróży. Dlatego biura coraz częściej swoją ofertę dopasowują do konkretnej osoby. Stało się to bardzo popularne i coraz więcej podróżujących decyduje się na taki wariant. Pakiet wakacji exclusive powinien zawierać najlepsze bazy noclegowe, najciekawsze atrakcje, możliwość degustacji najsmaczniejszych potrwa oraz transfery idealnie dopasowane do całości podróży. Specjalistami w tworzeniu takich ofert z pewnością są pracownicy biura podróży Planet Escape. Klientów, którzy skorzystali z ich usług, nie trzeba kolejny raz przekonywać do ich wiarygodności i profesjonalizmu, ponieważ sami wracają do nich po więcej wrażeń w innych podróżach.

Przede wszystkim słów kilka o samej wyborze oferty i rezerwacji wakacji. Z biurem można kontaktować się telefonicznie lub mailowo bądź odwiedzić ich w biurze w Krakowie. Pierwsza rozmowa pozwoli specjalistą ustalić konkretne oczekiwania klienta względem planowanych wakacji. Każde pytanie, które zadają pracownicy Planet Escape, z pewnością nie pada bezpodstawnie, zatem warto odpowiadać tak, jak podpowiada serce i troszeczkę rozum. Po wnikliwym wywiadzie powstaje zarys podróży, w którym przede wszystkim uwzględnione zostają wytyczne klienta. Klient ma czas na uwagi i ewentualne zmiany, zanim wszystko zostanie zaakceptowane. W momencie, gdy cała oferta jest w pełni zadowalająca, następuje czas dopełnienia formalność, czyli podpisania umowy i wpłaty zaliczki. Jest to idealne rozwiązanie, gwarantujące klientowi zakup pakietu urlopowego, który został dopasowany do jego potrzeb. Od miesiąca do dwóch tygodni przed wyjazdem firma dostarcza specjalną przesyłkę, w której znajdują się wszystkie bilety, vouchery, indywidualnie napisany przewodnik tzw. Escape Book oraz prezent niespodziankę. Wówczas nie zostaje już nic innego jak szczęśliwie odliczać czas do wyjazdu.

Wakacje szyte na miarę, przez krawców z zapasem doświadczenia podróżniczego.

Zdecydowanie na korzyść biura Planet Escape przemawia doskonała kadra, w skład której wchodzą najlepsi specjaliści. Oni sami wielokrotnie odwiedzali miejsca, do których wysyłają swoich klientów. Doskonale wiedzą co może zachwycić w danym państwie, co warto zobaczyć, czego spróbować, a czego raczej unikać. Są oni skarbnicą wiedzy i przewodnikiem w jednym, dlatego klienci zawsze mogą zwrócić się do nich z konkretnym pytaniem, czy obawą. Pracownicy Planet Escape sami przemierzyli wiele tras podróży, które znajdują się obecnie w ofercie biura, dlatego wszystkie miejsca noclegowe, transporty, nietypowe atrakcje zostały już wcześniej przez nich sprawdzone. Doskonale wiedzą co zaproponować osobą chcących wypocząć albo aktywnie spędzić wakacje marzeń w dalekim, egzotycznym raju. Wybierane przez specjalistów miejsca należą do tych z „najwyższej półki” turystycznej, ponieważ raczej nie są one odwiedzane przez grupy zorganizowane. Dzięki temu wczasowicze nie muszą się przejmować tłokiem i atmosferą jak na tanich wakacjach z wyprzedaży. W kwestiach organizacyjnych biura leży również poinformowanie o konieczności szczepień obowiązujących w danym regionie oraz wiz, które są niezbędne w podróży do danego miejsca. Informacje te trafiają do klientów również wystarczająco szybko, tak aby wszystko przed wyjazdem zostało dopięte na ostatni guzik.

Ekskluzywnie, bo bez pilota?

To, co wyróżnia wczasy z Planet Escape to brak pilota. Oczywiście bez obaw. Klienci nie zostają pozostawieni na pastwę losu w miejscu, którego totalnie nie znają. Biuro zapewnia kontakt z koordynatorem podróży 24 godziny na dobę, a jednocześnie klientom nie towarzyszy nieustanie drepczący za nimi jak cień pilot wycieczki. Przedstawiciel biura będzie pojawiał się głównie w czasie transportu do kolejnych miejsc, np. odbierze wczasowiczów z lotniska i udzieli kolejnych wskazówek. Wszystko zaplanowane jest tak, aby klienci czuli komfort, a nie niewygodne skrępowanie obcością obcej osoby wręcz na każdym kroku. Luksusowo to przede wszystkim swobodnie. Dodatkowo Escape Book przygotowany do konkretnej wycieczki zastępuje w 100% żywego przewodnika i daje równocześnie możliwość wyboru tego, co naprawdę chcemy zobaczyć i co nas interesuje. Każde miejsce opisane jest bardzo szczegółowo, jak również trasa i sposób dotarcia do niego.

Co decyduje o wyjątkowości miejsc, do których zabiera turystów biuro Planet Escape?

Z pewnością jest to unikatowość tych miejsc. Są to bardzo wyselekcjonowane, sprawdzone i wręcz ekskluzywne kierunki turystyczne, które urzekają naturalnością i niesamowitym rajskim klimatem. Każdy kierunek podróży oferowany przez Planet Escape posiada swojego specjalistę. Jest to osoba, która zwiedziła to miejsce wielokrotnie i nic nie jest w stanie ją zaskoczyć. Dzięki temu wycieczki planowane są bardzo dokładnie i konkretnie. Nie ma obawy, że doradca nie wie, o czym mówi i tylko pięknie opowiada o czymś, o czym nie ma pojęcia. Z pewnością nie dotyczy to urlopu z firmą Planet Escape. Są to profesjonaliści, którzy swoją pracę traktują jak pasje i wyzwanie. Kliencie, mogą śmiało im zaufać i udać się w podróż swojego życia. Wakacje przygotowane są tak, aby można było poznać wszystkie najlepsze atrakcje danego miejsca, zobaczyć unikatowe zabytki, spróbować lokalnych smakołyków i dosłownie dotkną tamtejszej kultury i tradycji. Bazy noclegowe to zazwyczaj piękne wille na rajskich wybrzeżach albo zupełne perełki hotelowe, które same w sobie stają się niekiedy celem podróży.
Każda wycieczka z Planet Escape to wakacje szyte na miarę w takim rozmiarze, w jakim są potrzeby danego klienta. Wszystkie elementy są w pełni przemyślane i skonsultowane tak, aby nie było żadnych, przykrych niespodzianek. Warto więc zaufać doświadczeniu specjalistów i przeżyć, być może przygodę swego życia.

planetescape.pl - luksusowe egzotyczne podróże dla wymagających

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ